Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (198 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sk: %1$s zmenil stav komentára na: %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
sk[0]: %d komentár nemohol byť skontrolovaný.
sk[1]: %d komentáre nemohli byť skontrolované.
sk[2]: %d komentárov nemohlo byť skontrolovaných.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
sk[0]: %d komentár bol presunutý do spam priečinka.
sk[1]: %d komentáre boli presunuté do spam priečinka.
sk[2]: %d komentárov bolo presunutých do spam priečinka.

en: %s ago
sk: %s dozadu

en: %s approved | %s approved
sk[0]: %s schválený
sk[1]: %s schválené
sk[2]: %s schválených

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
sk[0]: %s komentár bol označený ako spam.
sk[1]: %s komentáre boli označené ako spam.
sk[2]: %s komentárov bolo označených ako spam.

en: %s false positive | %s false positives
sk[0]: %s komentár nesprávne označený ako spam
sk[1]: %s komentáre nesprávne označené ako spam
sk[2]: %s komentárov nesprávne označených ako spam

en: %s missed spam | %s missed spam
sk[0]: %s nezachytený spam
sk[1]: %s nezachytené spamy
sk[2]: %s nezachytených spamov

en: %s reported this comment as not spam.
sk: Podľa %s tento komentár nie je spam.

en: %s reported this comment as spam.
sk: Podľa %s tento komentár je spam.

en: (undo)
sk: (späť)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentárom.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentárom</a>.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sk: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spamo na vašom blogu.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sk[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> bol zablokovaný <strong>Akismetom</strong>
sk[1]: <strong class="count">%1$s spamy</strong> boli zablokované <strong>Akismetom</strong>
sk[2]: <strong class="count">%1$s spamov</strong> bolo zablokovaných <strong>Akismetom</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
sk: <strong>Takmer hotovo</strong> - nakonfigujte Akismet a rozlúčte sa so spamom

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
sk: 12-miestný Akismet API kľúč. Dostupný na akismet.com/get/

en: API Key
sk: API kľúč

en: API key must be set to fetch stats.
sk: Pre načítanie štatistík je nutné zadať API kľúč.

en: Account
sk: Účet

en: Accuracy
sk: Presnosť

en: Active
sk: Aktívny

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sk: Akismet %s vyžaduje verziu WordPress %s alebo novšiu.

en: Akismet Configuration
sk: Nastavenie Akismet

en: Akismet Error Code: %s
sk: Chybový kód Akismet: %s

en: Akismet Setup
sk: Nastavenie Akismet

en: Akismet Stats
sk: Akismet štatistiky

en: Akismet Support
sk: Podpora Akismet

en: Akismet anti-spam strictness
sk: Presnosť Akismet anti-spamu

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sk: Akismet zachytil tento komentár ako spam počas automatického opakovania.

en: Akismet caught this comment as spam.
sk: Akismet označil tento komentár ako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
sk[0]: Akismet skontroloval %s komentár.
sk[1]: Akismet skontroloval %s komentáre.
sk[2]: Akismet skontroloval %s komentárov.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sk: Akismet schválil tento komentár počas automatického opakovania.

en: Akismet cleared this comment.
sk: Akismet odstránil tento komentár.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať spam v komentároch.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
sk: Akismet zaznamenal problém s SSL dotazmi a dočasne ich zablokoval. Za okamžik začne SSL dotazy používať znova.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
sk: Akismet filtruje spam, takže sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci.

en: Akismet has detected a problem.
sk: Akismet objavil problém.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d hodinu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d hodiny!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d hodín!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d minútu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d minúty!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d minút!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
sk[0]: Akismet vám ušetril %s deň!
sk[1]: Akismet vám ušetril %s dni!
sk[2]: Akismet vám ušetril %s dní!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
sk: Akismet nie je nakonfigurovaný. Zadajte API kľúč.

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
sk: Vaša webová stránka je odteraz chránená proti spamu pomocou pluginu Akismet. Veľa šťastie v blogovaní!

en: Akismet privacy notice
sk: Upozornenie o ochrane osobných údajov Akismet

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
sk: Akismet znova overil a označil tento komentár ako spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
sk: Akismet znovu skontroloval a schválil tento komentár.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s) ale pokúsi sa ho overiť neskôr.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať tento komentár, no pokúsi sa o to neskôr.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
sk: Akismet nedokázal znovu skontrolovať tento komentár.

en: All systems functional.
sk: Všetky systémy sú funkčné.

en: All time
sk: Vždy

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sk: Vždy presunúť spam do spam priečinku na ďalšiu kontrolu.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
sk: Pre túto webovú stránku bol Akismet API kľúč definovaný v súbore %s.

en: Anti-Spam Settings
sk: Nastavenia Anti-Spamu

en: Awaiting spam check
sk: Čaká sa na kontrolu spamu

en: Cancelled
sk: Zrušený

en: Change
sk: Zmeniť

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Podvádzate, čo?

en: Check for Spam
sk: Skontrolovať či je vo fronte spam

en: Checking for Spam (%1$s%)
sk: Kontrola spamu (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sk: Vyberte správanie sa k najhoršiemu spamu. Môžete sa automaticky zmazať alebo premiestniť do spam priečinku k ostatnému spamu.

en: Cleaning up spam takes time.
sk: Čistenie spamu trvá nejaký čas.

en: Cleared by Akismet
sk: Vyčistil Akismet

en: Click the Use this Key button.
sk: Kliknite na tlačidlo "Použiť tento kľúč".

en: Comment #%d could not be checked.
sk: Komentár #%d nebolo možné skontrolovať.

en: Comment #%d is not spam.
sk: Komentár #%d nie je spam.

en: Comment #%d is spam.
sk: Komentár #%d je spam.

en: Comment History
sk: História komentárov

en: Comment discarded.
sk: Komentár odstránený.

en: Comment not found.
sk: Komentár nebol nájdený.

en: Comment status was changed to %s
sk: Stav komentáru bol zmenený na %s

en: Comment was caught by %s.
sk: Komentár zachytil %s.

en: Comments
sk: Komentáre

en: Connect with API key
sk: Pripojte sa použitím API kľúča

en: Connect with Jetpack
sk: Pripojiť sa pomocou pluginu Jetpack

en: Contact Akismet support
sk: Kontaktovať podporu Akismet

en: Copy and paste the API key into the text field.
sk: Skopírujte ho a vložte do textového poľa.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
sk: Štatístiky nie sú práve k dispozícii. Skúste to neskôr.

en: Detailed Stats
sk: Detailné štatistiky

en: Disabled.
sk: Zakázaný.

en: Disconnect this account
sk: Odpojiť tento účet

en: Display a privacy notice under your comment forms.
sk: Zobraziť upozornenie o ochrane osobných údajov pod komentárovým formulárom.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sk: Zobraziť množstvo spam komentárov, ktoré zachytil Akismet

en: Do not display privacy notice.
sk: Nezobrazovať upozornenie o ochranie osobných údajov.

en: Eliminate spam from your site
sk: Zbavte sa spamu z vašej webovej stránky

en: Enabled.
sk: Povolený.

en: Enter an API Key
sk: Zadať API kľúč

en: Enter your API key
sk: Zadajte váš API kľúč

en: Enter/remove an API key.
sk: Zadajte/odstráňte API kľúč

en: Failed to connect to Akismet.
sk: Pripojenie k službe Akismet zlyhalo.

en: Flagged as spam by %s
sk: Označený ako spam %s

en: Flagged as spam by Akismet
sk: Označené Akismetom za spam

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: For more information: %s
sk: Pre viac informácii: %s

en: History
sk: História

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
sk: Ak platí, Akismet sa automaticky pokusi odstrániť najhorší spam, než by ho mal zaradiť do zložky spam.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Ak platí, zobrazuje číslo povolených komentárov pri každom autorovi komentára na stranke komentárov.

en: If you already have an API key
sk: Ak už máte API kľúč

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
sk: Akiesmet využíva registráciu pre všetky účty (aj tie, čo sú zadarmo) od roku 2012. Vyzerá to tak, že váš účet nebol priradený k žiadnej registrácii. Oceníme, ak sa <a href="%s" target="_blank">prihlásite do vášho účtu</a> a vyberiete si jeden z programov.

en: Manual Configuration
sk: Manuálna konfigurácia

en: Manually enter an API key
sk: Manuálne zadať API kľúč

en: Missing
sk: Chýba

en: Network functions are disabled.
sk: Sieťové funkcie sú nedostupné.

en: New to Akismet
sk: Nový v Akismet

en: Next Billing Date
sk: Dátum dalšej platby

en: No Subscription Found
sk: Nenašiel sa žiaden balík služieb

en: No comment history.
sk: História komentára neexistuje.

en: No comments were caught as spam.
sk: Žiadne komentáre neboli označené ako spam.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
sk: Bez obáv! Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

en: Note:
sk: Poznámka:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
sk: Na tejto stránke môžete nastaviť modul Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
sk: Na tejto stránke môžete aktualizovať nastavenia Akismet a zobraziť spam štatistiky.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sk: Na tejto stránke si môžete prezrieť štatistiky odhaleného spamu na vašej stránke.

en: Overview
sk: Prehľad

en: Past six months
sk: Posledných 7 mesiacov

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sk: Prosím <a href="%1$s">aktualizujte WordPress</a>na aktuálnu verziu, alebo <a href="%2$s">maimštalujte verziu 2.4 Akismet modulu</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
sk: Ak máte otázky <a href="%s" target="_blank">kontaktujte náš support team</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sk: Prosím, najprv si skontrolujte <a href="%s">konfiguráciu Akismet</a>. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu hostingu.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sk: Pre viac pomoci prosím kontaktujte <a href="%s" target="_blank">Akismet podporu</a>.

en: Please update your payment information.
sk: Aktualizujte vaše platobné údaje.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
sk: Pre obnovu balíku služieb prosím navštívte  <a href="%s" target="_blank">stránku Akismet účtu</a>.

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
sk[0]: Bol spracovaný %d komentár.
sk[1]: Boli spracované %d komentáre.
sk[2]: Bolo spracovaných %d komentárov.

en: Re-adding...
sk: Znova pridávam...

en: Remove this URL
sk: Odstrániť túto URL adresu

en: Removing...
sk: Odstraňujem...

en: SSL Status
sk: Stav SSL

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Set up a different account
sk: Nastaviť iný účet

en: Set up your Akismet account
sk: Nastavte si váš Akismet účet

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
sk: Nastavte váš Akismet účet a blokujte spam na tomto webe.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show approved comments
sk: Zobraziť schválené komentáre

en: Show the number of approved comments beside each comment author
sk: Zobraziť počet schválených komentárov vedľa autora komentára

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Zobraziť počet schválených komentárov, vedľa autora komentára, na stránke zoznamu komentárov.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
sk: Aby ste získali API kľúč zaregistrujte sa na: %s.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sk: Potichu odstráni všetku najhoršiu nevyžiadanú poštu, takže ju ani neuvidím.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sk: Niektoré komentáre ešte neboli skontrolované. Sú zatiaľ pozdržané na schválenie a budú automaticky skontrolované neskôr.

en: Spam Blocked
sk: Spam Blokovaný

en: Spam blocked | Spam blocked
sk[0]: Spam blokovanný

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
sk[0]: Spam v priečinku <a href="%1$s">spam</a>, starší ako 1 deň, bude automaticky vymazaný.
sk[1]: Spam v priečinku <a href="%1$s">spam</a>, starší ako  %2$d dni, bude automaticky vymazaný.
sk[2]: Spam v priečinku <a href="%1$s">spam</a>, starší ako  %2$d dní, bude automaticky vymazaný.

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Stats response could not be decoded.
sk: Odpoveď štatistík nemohla byť prečítaná.

en: Status
sk: Stav

en: Strictness
sk: Presnosť

en: Subscription Type
sk: Typ balíku služieb

en: Suspended
sk: Pozastavený

en: Temporarily disabled.
sk: Dočasne zakázaný.

en: The API key you entered could not be verified.
sk: Zadaný API kľúč nie je možné overiť.

en: The Akismet subscription plan
sk: Typ balíku služieb Akismet

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
sk: Nie je možné nadviazať pripojenie k akismet.com. Pozrite sa na <a href="%s" target="_blank">sprievodca firewallom</a> a skontrolujte nastavenie servera.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sk: Zadaný kľúč je neplatný. Poriadne ho skontrolujte.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sk: Stav balíku služieb - aktívny, zrušený alebo pozastavený

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
sk: Časové obdobie pre zobrazenie štatistík. Možnosti: 60 dní, 6 mesiacov, vždy

en: The value provided is not a valid and registered API key.
sk: Zadaná hodnota nie je platný a registrovaný API kľúč.

en: There is a problem with your API key.
sk: Vyskytol sa problém s vašim API kľúčom.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
sk: Nenašli sa žiadne komentáre na kontrolu. Akismet kontroluje iba komentáre, ktoré sa nachádzajú vo fronte na schválenie.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sk[0]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentár</a>
sk[1]: Na kontrolu spamu teraz čakajú <a href="%2$s">%1$s komentáre</a>
sk[2]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentárov</a>

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sk: Na  <a href='%s'>kontrolu spamu</a> teraz nečaká žiadny komentár.

en: This comment was reported as not spam.
sk: Tento komentár nie je spam.

en: This comment was reported as spam.
sk: Tento komentár je spam.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
sk: Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť zmenený cez API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť vymazaný.

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
sk: Pre pokracovanie v predplatnom <a href="%s" target="_blank">prejdite na balík služieb Enterprise</a>, v ktorom je neobmedzený počet stránok.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
sk: Aby sme vám pomohli s transparentnosťou, pokiaľ ide o zákony o ochrane osobných údajov, ako napríklad GDPR, Akismet môže vašim používateľom pod formulármi na pridávanie komentárov zobraziť oznámenie. Táto funkcia je predvolene vypnutá, v prípade záujmu ju však môžete zapnúť.

en: URL removed
sk: URL adresa odstránená

en: Un-spammed by %s
sk: Odspamoval %s

en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
sk: Akismet plugin nastavíte pomocou vášho Jetpack pripojenia.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania prejdite do <a href="admin.php?page=akismet-key-config">Akismet nastavení</a> a zadajte váš API kľúč.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania: aktivujte Akismet a následne prejdite do nastavení a zadajte váš API kľúč.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Vaša webová stránka je kompletne nakonfigurovaná a chránená, aj počas toho, ako vy spíte.

en: View comment history
sk: Zobraziť históriu komentárov

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
sk: Vaša platba nemohla byť spracovaná. <a href="%s" target="_blank">Skontrolujte všetky detaily platby</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
sk: Zbierame informácie o návštevníkoch, ktorí pridávajú komentáre na webových stránkach používajúcich službu Akismet anti-spam. Zhromažďované informácie závisia od spôsobu, akým si používateľ nastaví Akismet na svojej webovej stránke, no zvyčajne zahŕňajú komentujúceho IP adresu, prehliadač, odkazujúcu stránku a URL webovej stránky (vrátane ďalších informácií, ktoré poskytne priamo komentujúci, ako napríklad meno, používateľské meno, e-mailová adresa a samotný text komentáru).

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
sk: Želáte si <a href="%s">skontrolovať neschválené komentáre</a>?

en: You are connected as %s.
sk: Ste pripojený ako %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sk: Môžete nám pomôcť bojovať proti spamu pomocou vylepšenia vášho účtu <a href="%s" target="_blank">ak prispejete symbolickou čiastkou</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
sk: Službu Akismet nemáte predplatenú.

en: You don't have permission to do that.
sk: Nemáte oprávnenie to urobiť.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sk: Potrebujete zadať API kľúč pre aktiváciu modulu Akismet na vašej stránke.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
sk: Používate Akismet na oveľa viac stránkach než dovoľuje váš balík služieb Pro.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
sk: Používate váš Akismet kľúč na viacerých stránkach než dovoľuje váš balík služieb Pro.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
sk: Váš API kľúč už nie je platný. Zadajte nový kľúč alebo kontaktujte podporu na support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
sk: Váš Akismet paušál bol zrušený.

en: Your Akismet subscription is suspended.
sk: Váš Akismet paušál bol pozastavený.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
sk: Program Pro vám umožňuje používať Akismet na jednej stránke. Zakúpte si <a href="%s" target="_blank">ďalší Pro program</a> alebo prejdite na program Enterprise, v ktorom je neobmedzený počet stránok.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
sk: Váš server nespracúva SSL dotazy. Kontaktuje vášho poskytovateľa hostingu a žiadajte SSL podporu.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
sk: Napojenie na Akismet API možno blokuje váš firewall. Kontaktujte váš hosting a odkážte sa na <a href="%s" target="_blank">naše odporúčania o firewalle</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
sk: Vaša webová stránka sa nemôže pripojiť na servery Akismet.

en: Your subscription for %s is cancelled.
sk: Vaše predplatné pre %s bolo zrušené.

en: Your subscription for %s is suspended.
sk: Vaše predplatné pre %s bolo pozastavené.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sk: Administrátor alebo správca hostingu zablokoval PHP funkcie <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet nemôže pracovať pokiaľ sú zakázané!</strong> Prosím, kontaktujte administrátora a poskytnite im <a href="%s" target="_blank">tieto požiadavky na správnu funkciu Akismet</a>.

en: https://akismet.com/
sk: http://akismet.com/

en: https://automattic.com/wordpress-plugins/
sk: http://automattic.com/wordpress-plugins/
